O JUMPINGU

Podstatou jumpingu jsou jednoduché poskoky na speciálně vyvinuté trampolínce. Propracovaný zábavný program, motivující hudba, balancování. Významně se zlepšuje koordinace pohybu a rovnováha.

 
  •   Jumping je zábavné cvičení, u kterého se pořádně zapotíte. Trampolínka o rozměrech

                122 cm je ideálním nástrojem, vymezuje Váš prostor pro cvičení, kde jste naprosto sami.
                Na rozdíl od aerobiku, kde v případě, že nestíháte tempo či měnit kroky, tak hrozí, že 
                Vás celý dav nadšených cvičenců doslova smete.

 
  • Program byl sestaven tak, aby si na své přišel opravdu každý. Díky kombinacím rychlých a pomalých  poskoků se silovými prvky a rychlých sprintů, efektivně spalujete tuky. Komplexnost cviků zaručuje posílení celého těla a tvarování jednotlivých partií. Značná část lekce je věnovaná i balančnímu cvičení, které je na pružném výpletu trampolínky opravdu zábavné. Výhodou balancování je zpevnění hlubokého zádového svalstva, které jiným, než balančním cvičením neposílíte.

 

 
  • Při pravidelném provozování Jumpingu (alespoň 2x týdně) jsou znatelné výsledky nejen viditelné, ale i měřitelné a to v relativně krátkém časovém horizontu (4 až 6 týdnů). Je to také proto, že při 50 minutách Jumpingu spálíte 500 až 650 kcal, což je několikanásobně více než u jiných sportů a při tom šetříte svoje klouby, protože je chráníte před zbytečnýmy otřesy.
 
  • Jumping je sport pro každého – nezáleží na věku, hmotnosti či fyzické zdatnosti - lekci zvládne úplně každý.
  • Instruktor udává tempo, kombinuje cviky tak, aby se procvičilo celé tělo a upozorňuje na správné držení těla.
  • Jumping nemá složitou choreografii – skáče se na místě, vychází z aerobiku a jeho jednoduchých cviků, proto se nemusíte učit žádné složité kombinace cviků, abyste s tímto krásným a energickým sportem mohli začít.
  • Jumping kombinuje více druhů cviků včetně posilování problémových partií a strečink – nabízí tak důležité procvičení a protažení celého těla.
  • Jumping je perfektní pro všechny, kteří chtějí zhubnout, zpevnit postavu, zlepšit fyzickou kondici, získat životní vitalitu.
  • Poskytuje relaxaci, uvolnění, rekondici a čas k odpočinku od práce a stresu. Slouží též jako prevence proti onemocnění, jako každý sport.

 

Lekci Jumpingu zvládne úplně každý, tak neváhejte a přijďte si zaskákat!

Rezervace a další informace na tel: +420 734 222 132

nebo na:  info@jumpingkrnov.cz

nebo na Instagram: @jumpingcentrumkrnov